Telheiras Classic Retreat

  • 100 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki
  • 6 gości
  • 3 łożka

Apartament Telheiras Classic Retreat Lizbona o powierzchni 100 m² jest położony około 25 min spacerem od takich obiektów jak Muzeum Teatru Narodowego, tylko 200 m od stacji metro Telheiras. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Obiekt noclegowy oferuje widok na miasto i obejmuje miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. Apartament zapewnia również 2 łazienki. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów.

Obiekt zapewnia dostęp do pełnowymiarowej kuchni z czajnikami elektrycznymi i zmywarką do naczyń.

Praça Luís de Camões jest w około 7 km, natomiast Museu Mundo Sporting - w malej odległości od apartamentu. Około 15 min autem od apartamentu Telheiras Classic Retreat leży popularne miejsce turystyczne Zamek św. Jerzego. W 700 metrach od apartamentu znajduje się dworzec autobusowy Campo Grande.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Telheiras Classic Retreat Lizbona
3Br Family-Sized Flat In Lumiar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

3Br Family-Sized Flat In Lumiar

8.9
Świetny 14 opinii
1.3 km od nieruchomości
USD 288 USD 259
za noc
Modern 3Br With Terrace In Benfica By Host For Us
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern 3Br With Terrace In Benfica By Host For Us

9.8
Wyjątkowy 10 opinii
1.6 km od nieruchomości
USD 355 USD 320
za noc
Benfica Prime Terrace II By Homing
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Benfica Prime Terrace II By Homing

8.6
Świetny 28 opinii
1.7 km od nieruchomości
USD 220 USD 198
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Humberto Delgado
    4,3 km

    Stacje kolejowe

    Sete Rios Train Station
    2,5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 22:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji86198/AL
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Telheiras Classic Retreat akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Telheiras Classic Retreat nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Telheiras Classic Retreat jest kuchnia?
      W apartamencie Telheiras Classic Retreat goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Humberto Delgado
    4,3 km

    Stacje kolejowe

    Sete Rios Train Station
    2,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Telheiras Classic Retreat Lizbona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij